toggle menu

Darmowe lodowisko na Arkonce 2017

Od środy do niedzieli włącznie będzie znowu można się ślizgać na najpiękniejszym szczecińskim lodowisku. Tym razem tafla na Arkonce udostępniona będzie… za darmo!

- Podczas wieczornego spaceru w okolicach Jeziora Głębokiego zauważyłem, że na jeziorze w miejscach niedozwolonych ślizga się mnóstwo osób. To jest śmiertelnie niebezpieczne i bardzo proszę, nie róbmy tego. By zmniejszyć zagrożenie podjąłem decyzję, że od środy ponownie otworzymy lodowisko na Arkonce. Będzie zupełnie bezpłatne – informuje dyrektor Zakładu Usług Komunalnych Tomasz Wawrzyńczak.

Lodowisko czynne będzie od środy do niedzieli (4.03) włącznie w godzinach 12-21. Kołowrotki wejściowe zostaną opuszczone, co pozwoli na bezpłatne wejście na teren obiektu. Od ochroniarza dostaniemy także kluczyk do szafki – bezpłatnie. Na lodowisku nie będzie już wypożyczalni łyżew, dlatego warto przyjść z własnym sprzętem. O właściwy stan lodowiska dbał będzie pracownik obsługujący rolbę.

Jednocześnie trwały będą prace konserwacyjne przy wyłączonych już agregatach. W najbliższych dniach rozpoczną się także przeglądy urządzeń na skateparku.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE