toggle menu

Arkonka przed otwarciem

Trwają ostatnie szlify kompleksu basenowo-rekreacyjnego Arkonka. Czyszczone są niecki, porządkowany teren. W piątek zapraszamy do szaleństwa w basenach Szczecińskiej Majorki.

Baseny na Arkonce udostępnione będą już 1 czerwca - w piątek - o godzinie 10. Będzie można w nich szaleć: w czerwcu od poniedziałku do czwartku do godziny 20, w weekendy do 21, podobnie jak w lipcu. W sierpniu pobawimy się godzinę krócej, bo do 20... i tak aż do września, dokładniej do 3. Jeśli pogoda będzie niesprzyjająca – sezon zostanie zakończony. Jeśli będą towarzyszyły nam upały – sezon zostanie przedłużony o kolejne dwa tygodnie.

Cennik biletów, w porównaniu do lat ubiegłych, nie zmienia się. Dzieci do 6. roku życia na teren kompleksu wejdą bezpłatnie. Dzieci od 6 do 13 roku życia zapłacą złotówkę. Bilet ulgowy dla dzieci powyżej 13 roku życia kosztuje 5 złotych, również dla studentów, emerytów czy rencistów. Bilet normalny to kwota 10 złotych.

Z powodu remontu ulicy Arkońskiej nie będzie w tym sezonie możliwości skorzystania z parkingu znajdującego się przy kompleksie. Auta można zostawić niedaleko, na parkingu przy Netto Arenie. Na obiekt dostaniemy się stamtąd leśną alejką zaczynającą się przy al. Wojska Polskiego.

Zachęcamy by przyjeżdżać także rowerami. Na terenie kompleksu dostępnych jest ponad 100 stojaków na rowery. Z myślą o rowerzystach przygotowana została niespodzianka. Od tego sezonu można korzystać z dwóch stacji naprawy jednośladów IBOMBO PRS-LV2. Jedna znajduje się na obiekcie przy kasach głównych przy stojakach rowerowych, druga na parkingu przy szlabanie wyjazdowym.

Jeśli ktoś nie ma ochoty na szaleństwa w basenie – zapraszamy na korty: tenisowe i do badmintona. Dysponujemy najtańszymi kortami w mieście. Godzina gry kosztuje zaledwie 15 złotych, za godzinę gry badmintona zapłacimy 5złotych.

Dostępnych jest także mnóstwo innych atrakcji: skatepark, miejsca do grillowania, wielki plac zabaw dla dzieci, siłownia pod chmurką, stoły do gry w szachy czy boiska do plażowej piłki siatkowej.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE