toggle menu

Arkonka wciąż jest hitem 2018

Za nami pierwszy kąpielowy weekend na Arkonce. Dopisała pogoda, dopisali także mieszkańcy. Pokazali, że najpiękniejszy w regionie kompleks basenowo-rekreacyjny nigdy im się nie znudzi. Przez 3 dni odwiedziły go tłumy mieszkańców!

W Dzień Dziecka na Arkonce bawiło się ponad 4100 osób, w sobotę 3900, w niedzielę blisko 5100. Sporo z nich korzystało z darmowej komunikacji. Bus kursował od godziny 9 do wieczora spod hali Netto Arena. Mieszkańcy informowali kierowcę o konieczności podwiezienia na miejsce dzwoniąc pod numer telefonu znajdujący się na tablicy na przystanku (w okolicach fontanny). Autobus będzie jeździł „na telefon” do 23 czerwca. Po tym czasie rozpocznie regularne kursy – co 20 minut. Tak będzie aż do 3 września – do zakończenia sezonu kąpielowego na Arkonce. Jeśli pogoda będzie sprzyjająca sezon zostanie przedłużony o kolejne dwa tygodnie.

Przypominamy, że Arkonka to nie tylko baseny. Na terenie kompleksu znajduje się także: skatepark, są boiska do plażowej piłki siatkowej, korty do tenisa, badmintona, jest siłownia pod chmurką, stoły do gry w szachy, plac zabaw, sztuczna plaża, grillowiska czy punkty gastronomiczne.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE