toggle menu

Pożegnanie ze skateparkiem, czas na łyżwy

Pierwszego grudnia wystartuje najbardziej urokliwe lodowisko w Szczecinie – położone w samym centrum Lasu Arkońskiego – lodowisko na Arkonce. Na skatepark zapraszamy już w marcu 2019 roku. 

Lodowisko znajdzie się na miejscu skateparku. Po zdemontowaniu urządzeń i zabezpieczeniu ich na zimę dookoła płyty rozstawione zostaną bandy, a pomiędzy nimi pojawi się tafla lodu.

Mieszkańcy będą mogli ślizgać się już 1. grudnia. Na lodowisko dostaną się wejściem znajdującym się tuż przy parkingu. Bramki główne będą niedostępne. Funkcjonowało będzie 7 dni w tygodniu w godzinach 9-21, z wyjątkiem:

- Wigilii – lodowisko będzie nieczynne
- 25 grudnia czynne będzie w godzinach 12-20
- 26 grudnia czynne będzie w godzinach 12-20
- 31 grudnia od 9 do 17
- 1 stycznia 2019 roku – od 12 do 20

Sezon zimowy na Arkonce potrwa do 24 lutego 2019 roku. Ceny biletów pozostaną bez zmian. Bilet ulgowy (dla młodzieży uczącej się i studentów do 26 roku życia po okazaniu dokumentu, emerytów oraz rencistów) kosztował będzie 8 złotych. Bilet normalny to wydatek w wysokości 12 złotych. Za ulgowy karnet na 600 minut zapłacimy 60 złotych, normalny natomiast 100 złotych. Honorowane będą karty rodzinne i karty seniora. Na miejscu będzie można zapłacić kartą. 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE