toggle menu

Arkonka wciąż przyciąga tłumy

Rozpoczął się kolejny sezon na Arkonce, a zainteresowanie Szczecińską Majorką wciąż nie maleje. Wyczekiwaną nowością jest fakt, że można już kupić bilety przez Internet. Wystarczy ściągnąć aplikację Mobilnej Karty Miejskiej i poprzez nią, w kilku krokach, pozyskać wejściówki. Tylko w weekend aplikację pobrało pół tysiąca osób.

Pierwsze próby oszustwa

Po zakupie biletu pokazujemy go pracownikowi przy kasie. On skanuje bilet, w przypadku posiadania ulgowego może wylegitymować, by potwierdzić uprawnienia i od tego momentu można szaleć w basenach do godziny 21 – w weekendy, w pozostałe dni do godziny 20.

Niestety zdarzały się już pierwsze próby oszustwa. Wiele osób, licząc na to, że wejdzie „na zniżkę” nie posiadając jej, kupowało tańsze bilety. W momencie, gdy byli proszeni o potwierdzenie uprawnień pojawiał się problem. Deklarowali wówczas, że dopłacą różnicę w gotówce. Nie ma takiej możliwości. „Kreatywni” plażowicze muszą liczyć się z tym, że odesłani zostaną do kasy, w której będą musieli kupić bilet normalny lub zaopatrzyć się w bilet pełnowartościowy poprzez aplikację.

Jakie atrakcje?

W cenie biletu na Arkonce można korzystać również z siłowni pod chmurką, placu zabaw, boisk do plażowej piłki siatkowej, miejsc do grillowania czy sztucznej plaży. Jest także skatepark, który w tym roku wzbogacił się o nowe urządzenia. Można rezerwować także najtańsze w mieście, ogrodzone korty do tenisa ziemnego. Godzina gry na nich kosztuje zaledwie 15 złotych. Na kolejnych kortach możemy pograć też w badmintona. Za godzinę zabawy zapłacimy 5 złotych.

Cennik

Dzieci do 6. roku życia na teren kompleksu wchodzą bezpłatnie. Dzieci od 7. do 13. roku życia zapłacą złotówkę. Bilet ulgowy dla dzieci powyżej 13 roku życia kosztuje 5 złotych, również dla studentów, emerytów czy rencistów. Bilet normalny to kwota 10 złotych.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE