toggle menu

Avatar na Arkonce

W piątek wieczorową porą Arkonką zawładnie Avatar. O godzinie 21:30, po raz pierwszy w historii tego kompleksu, rozpocznie się „kino pod chmurką”. Dwa tygodnie później – 28 sierpnia - będzie można obejrzeć kolejny, tym razem nieco starszy hit – Miasto Aniołów.

W piątek kompleks czynny będzie w tych godzinach, co zwykle: od 10 do 20. Ponownie otwarty zostanie o godzinie 21. Aby wejść wtedy na Arkonkę należało będzie spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest wysłanie na adres wieczorfilmowy@zuk.szczecin.pl maila o treści, w której znajdzie się imię i nazwisko wysyłającego. W piątek natomiast należy przynieść co najmniej 10 plastikowych nakrętek po napojach, ewentualnie elektrośmieci – jest to drugi warunek. Wszystkie zebrane rzeczy wrzucane będą do mobilnego ekoportu ustawionego przy wejściu. Nakrętki przekazane zostaną w późniejszym terminie potrzebującym dzieciom.

Telebim znajdzie się w pobliżu całorocznej restauracji – będzie ustawiony do niej plecami. Zachęcamy do przyniesienia za sobą niewielkich koców, które będzie można rozłożyć przed ekranem.  

Organizatorem akcji jest Zakład Usług Komunalnych oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE