toggle menu

Miasto Aniołów na Arkonce

W piątek o godzinie 21:30 na Arkonce czeka nas kolejna odsłona „kina pod chmurką”. Tym razem mieszkańcy będą mogli zobaczyć w roli głównej Meg Ryan oraz Nicolasa Cagea w filmie Miasto Aniołów.

Przed dwoma tygodniami na Arkonce można było zobaczyć Avatara. Obsypana nagrodami amerykańsko-brytyjska produkcja przyciągnęła na miejsce ponad 500 osób, które oglądały film na dużym telebimie niemal do pierwszej w nocy.

W ten piątek drugi pokaz filmu – również o godzinie 21:30. Tym razem będzie można obejrzeć Miasto Aniołów. Nie zmienia to godzin otwarcia Arkonki w piątek oraz w sobotę. Baseny są czynne od godziny 10 do 20. Warunki wejścia pozostają takie sam, jak przed dwoma tygodniami. Wstęp jest darmowy ale… aby wejść na Arkonkę należy wysłać na adres wieczorfilmowy@zuk.szczecin.pl maila o treści, w którym znajdzie się imię i nazwisko wysyłającego. W tytule maila podajemy tytuł filmu. Należy też przynieść co najmniej 10 plastikowych nakrętek po napojach, ewentualnie elektrośmiecia. Wszystkie zebrane rzeczy wrzucane będą do mobilnego ekoportu ustawionego przy wejściu. Nakrętki przekazane zostaną w późniejszym terminie potrzebującym dzieciom.

Telebim znajdzie się w pobliżu całorocznej restauracji – będzie ustawiony do niej plecami. Zachęcamy do przyniesienia za sobą niewielkich koców, które będzie można rozłożyć na trawie przed ekranem.  

Organizatorem akcji jest Zakład Usług Komunalnych oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE