toggle menu

Na Arkonce zapłacisz kartą

Na Arkonce zamontowane zostały terminale do płatności kartą. Oznacza to koniec problemów osób, które nie miały przy sobie gotówki bądź chciały posłużyć się obcą walutą.

W zakończonym sezonie kąpielowym Arkonkę odwiedziło blisko 200 tysięcy osób. Część z nich stanowili goście z zagranicy. Zdarzało się, że nie posiadali przy sobie złotówek. Również mieszkańcy zapominali często gotówki i nie mogli wejść na teren parku rozrywki. Po podobnych sygnałach docierających od mieszkańców problem został już rozwiązany. Od dzisiaj za atrakcje związane z popularną Szczecińską Majorką można zapłacić kartą. Obecnie wstęp na kompleks jest darmowy. Zapłacimy jedynie za wypożyczenie kortu do badmintona (5zł) czy kortu do tenisa (15zł). Zimą natomiast kartą będzie można płacić za korzystanie z lodowiska.

Kolejną nowością na Arkonce, już od sezonu letniego, będzie noweabramka przeznaczona dla osób opuszczających obiekt. Do tej pory kąpiący się wychodzili tą samą drogą, co osoby wchodzące na kompleks. Generowało to dodatkowe utrudnienia. Teraz wyjście znajdzie się tuż obok, trwa jego budowa. Zamontowana zostanie furtka, a dojście wyłożone będzie kostką polbrukową.

 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE