toggle menu

Lodowisko na Arkonce od 4 grudnia

Rozpoczęło się mrożenie tafli lodowiska na Arkonce. Czynne będzie od 4 grudnia do końca lutego w godzinach 9-21. Dwa dni później, 6 grudnia zapraszamy na mikołajkową imprezę.

Impreza mikołajkowa zaplanowana jest na 6 grudnia.  Poprowadzą ją animatorzy z Fundacji na rzecz edukacji i rozwoju regionu zachodniopomorskiego „Fabryka języka Szczecin”. Wyszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek, zapraszamy w godzinach 12 - 14. W trakcie zabawy przewidziano mnóstwo atrakcji: będą konkursy z nagrodami, zabawy ruchowe na lodzie, elementy dyskoteki itp. itd.

Na tafli lodowiska o wymiarach 40x26 metrów jednocześnie może jeździć ponad 100 osób. Kasa biletowa przeniesiona na ten czas będzie do budynku, w którym znajdzie się wypożyczalnia łyżew, przebieralnie i toalety. Wejścia obowiązujące w sezonie letnim zostaną wyłączone. Na teren kompleksu dostaniemy się przez bramkę znajdującą się bliżej parkingu. Koszt pozostawienia samochodu na parkingu wynosi złotówkę za godzinę. Nowością będzie uruchomienie elektronicznych tablic na parkingu informujących o wolnych miejscach postojowych.

Ceny biletów pozostają takie, jak w ubiegłym roku. Bilet ulgowy, dla młodzieży uczącej się i studentów do 26 roku życia po okazaniu dokumentu, emerytów oraz rencistów, kosztował będzie 8 złotych, bilet normalny 12 złotych. Ulgowy karnet na 600 minut to wydatek w wysokości 60 złotych, normalny natomiast 100 złotych. Honorowane są karty rodzinne i karty seniora. Po godzinie jazdy na łyżwach rozpocznie się naliczanie minutowe. Opłaty naliczane wówczas będą proporcjonalnie do czasu, jaki spędzimy na tafli. Po raz pierwszy pojawi się również możliwość zapłacenia kartą.

Poniżej podajemy dni, kiedy obowiązywały będą zmienione godziny otwarcia:

24 grudzień (czwartek-wigilia)        - wolne
25 grudzień (piątek)                         - godz. 12-20
26 grudzień (sobota)                       - godz. 12-20
31 grudzień (czwartek)                   - godz. 9-18
1 stycznia (piątek)                            - godz 12-20
6 stycznia (środa)                             - godz 12-20

 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE