toggle menu

Morsy opanują Arkonkę. Zapraszamy!

Takiej imprezy na Arkonce jeszcze nie było. W niedzielę baseny opanują… morsy. Do zabawy, na imprezę „Rozgrzewamy LuD” zapraszamy wszystkich mieszkańców. Kto zdecyduje się na kąpiel z morsami w nagrodę będzie mógł za darmo przez godzinę pojeździć na lodowisku.

 

Impreza startuje o godzinie 11. Zapowiedziało w niej udział blisko 50 morsów z rodzinami. Wykąpią się w basenach sportowym oraz przylegającym do zjeżdżalni. Na mieszkańców czeka sporo atrakcji: wspólne zabawy, opowiastki morsów o zaletach praktykowania zimowych kąpieli, porady. Do pierwszych 150 osób powędrują kiełbaski z grilla oraz przepyszna grochówka. Każdy, komu dokuczy niska temperatura ogrzać się będzie mógł przy ustawionych koksownikach.

Niedzielna impreza to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z zimowymi kąpielami. Swoich sił będzie mógł spróbować każdy śmiałek. Zrobi to pod okien fachowców. Na tych, którzy się odważą czeka nagroda. Jest nią darmowa godzina korzystania z lodowiska. Wypożyczyć trzeba jedynie łyżwy albo przyjść ze swoimi.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. By wejść na teren kompleksu należy przejść przez kasę. Przy niej poinformować obsługę, że jest się spacerowicze. Osoba taka otrzyma specjalny bilet, który NIE uprawnia do korzystania z lodowiska.

 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE