toggle menu

Skatepark czynny od 26 marca

Miał być dostępny w kwietniu, a będzie już od jutra. Mowa od skateparku znajdującym się na Arkonce. Wstęp na niego, aż do 4 czerwca, pozostanie bezpłatny.

Jeszcze w lutym jeździliśmy na lodowisku, już jutro w tym samym miejscu pojawią się z pewnością miłośnicy deskorolek. Na płycie dobiega końca ustawianie i montowanie urządzeń. Od soboty, każdego dnia w godzinach 10-18, udostępniona będzie mieszkańcom.

W tym samym czasie można już korzystać z kortów do tenisa. Wynajęcie na godzinę kosztuje zaledwie 15 złotych. Rezerwacji można dokonywać osobiście bądź pod numerem telefonu 723 578 444. Pod tym samym numerem można dokonywać rezerwacji na wynajęcie kortów do badmintona. Godzina kosztuje 5 złotych.

Przygotowane są również boiska do siatkówki plażowej oraz dostępne jest grillowisko. Obie atrakcje pozostają bezpłatne. Z powodu dużego zainteresowania miejscami do grillowania trwa budowa dwóch kolejnych. W maju zostaną udostępnione będą gościom kompleksu.

Już w kwietniu rozpocznie się czyszczenie wszystkich niecek basenowych. Sezon na Arkonce wystartuje 4 czerwca, na pozostałych kąpieliskach 15 czerwca. 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE