toggle menu

Kolejna kasa i nowe wejście na Arkonkę

Mamy dobrą informację dla miłośników Szczecińskiej Majorki. Od soboty na Arkonce uruchomiona zostanie piąta kasa. Pojawi się również nowe wejście – na teren obiektu będzie można dostać się furtką znajdującą się na parkingu.

Obecnie na Arkonce znajdują się trzy kasy stacjonarne oraz czwarta mobilna, która uruchamiana jest w momencie tworzenia się dużych kolejek (od 10 do 14). Od soboty do dyspozycji gości dostępna będzie piąta kasa, również przenośna. Czynna codziennie w godzinach, kiedy obiekt cieszy się największą popularnością – od 10 do 14. WAŻNE: W nowej kasie będzie można płacić jedynie gotówką. Nie jest obsługiwana również sprzedaż biletów na korty do tenisa, badmintona czy sprzedaż karnetów.

Uruchomione zostanie także kolejne wejście na Arkonkę – znajdzie się na parkingu, przy bramie technicznej. Kolejną dobrą informacją jest taka, że nowe wejście staje się również wejściem pierwszeństwa dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym. Pozwoli to im skrócić drogę, którą należało do tej pory przejść do kas głównych.

Jeszcze dzisiaj przy dojściu do Arkonki umieszczone zostaną tablice informujące oraz banery kierujące do poszczególnych kas, z cennikami obiektu oraz innymi najważniejszymi informacjami.

Koszt wprowadzenia nowości, tj. nowej kasy, wyposażenia miejsca czy m.in. zwiększenia ochrony obiektu wyniesie około 15 tysięcy złotych.

Arkonka czynna jest 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-20, w pozostałe dni od 10 do 21. 

 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE