toggle menu

Piękne pożegnanie z Arkonką

Przed nami ostatni weekend szaleństwa w basenach Arkonki. Od poniedziałku baseny zostaną wyłączone z użytkowania i rozpoczną się przygotowania do sezonu zimowego. Przed tym czeka nas jeszcze jedna atrakcja – o godzinie 17 na boiskach do siatkówki trenowały będą piękne siatkarki Mistrzyń Polski z Chemika Police. 

Dobiega końca kolejny sezon na basenach Arkonki. Przed nami ostatni weekend kąpieli w basenach. W piątek kompleks odwiedzą gwiazdy największego, sportowego kalibru. Na boiskach do siatkówki zaprezentują się siatkarki Mistrzyń Polski – Chemika Police. Będzie to doskonała okazja do zrobienia sobie zdjęcia z najlepszymi zawodniczkami w Polsce czy zdobycia autografu. Trening potrwa w godzinach 17-19.

Od poniedziałku czekają nas zmiany w funkcjonowaniu obiektu. Wstęp ponownie będzie bezpłatny. Za darmo będzie można korzystać ze skateparku, miejsc do grillowania, boisk do siatkówki, placu zabaw. 15 złotych kosztowało będzie jedynie wypożyczenie na godzinę kortów do tenisa, a boiska do badmintona 5 złotych.

Wygrodzone zostaną baseny do których zabronione będzie już wchodzenie. Z obiektu znika także obsługa ratownicza. Obiekt będzie czynny od godziny 10 do 18. Nieczynne będzie również wejście znajdujące się na parkingu – służące obecnie jako dodatkowa, piąta kasa.

Do 10 września, w godzinach otwarcia obiektu, można będzie oddawać karnety. Te, które nie zostaną zwrócone do tego czasu, zgodnie z regulaminem staną się własnością klienta. Zapis regulaminu wyjaśnia:

       pkt.7  "Zwrot kaucji za wykorzystany karnet możliwy jest na podstawie paragonu. Zwrot opłaty dokonanej w gotówce realizowany będzie w formie gotówkowej, w przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot zostanie dokonany przelewem na tę kartę. Zwrot kaucji za karnet realizowany będzie najpóźniej do 10 dnia od dnia zakończeni sezonu. Po upływie tego terminu karnet staje się własnością klienta i może być aktywowany w kolejnym sezonie bez konieczności  ponoszenia dodatkowych opłat".  

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE