toggle menu

Od poniedziałku lodowisko na Arkonce

W poniedziałek 5 grudnia o godzinie 9 rano pierwsi goście będą mogli skorzystać z lodowiska na Arkonce. Trwa mrożenie tafli, ustawiane są nowe, świetlne ozdoby. We wtorek natomiast zapraszamy na mikołajkową imprezę.  

Z roku na rok na lodowisku powiększa się armia pingwinów i miśków. Zakład Usług Komunalnych dokupił bowiem 4 nowe urządzenia do nauki jazdy na lodzie. Jest ich obecnie już 10. Od tego sezonu taflę znajdującą się w samym centrum Lasku Arkońskiego ozdabiały będą nowe motywy świetlne- girlandy. Na krzewach pojawią się kolorowe lampy, przy tafli duża bombka oraz renifer z saniami i pomocnikami.

Aktualnie trwa mrożenie tafli. Przyspieszą je z pewnością zapowiadane w najbliższych godzinach mrozy. Otwarcie lodowiska zaplanowano na poniedziałek na godzinę 9 rano. Lodowisko funkcjonowało będzie siedem dni w tygodniu w godzinach 9-21 za wyjątkiem:

24 grudzień (sobota-wigilia)     - lodowisko nieczynne
25 grudzień (niedziela)                         - godz.   12-20
26 grudzień (poniedziałek)                        - godz.   12-20
31 grudnia (sobota SYLWESTER)    - godz.   09-17
1 stycznia (niedziela)                             - godz.   12-20

Cennik pozostaje bez zmian w porównaniu do roku ubiegłego. Bilet ulgowy dla uczniów, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów – po okazaniu ważnej legitymacji to koszt 8 złotych. Za bilet normalny zapłacimy 12 złotych. Karnety kosztują odpowiednio 60 złotych (600 min) ulgowy oraz 100 złotych normalny (600 min). Opłata za wynajęcie szafki 2 zł. Kaucja za wydanie karnetu to kwota 15 złotych, którą można zwrócić z paragonem na koniec sezonu. Dostępny jest także parking, który kosztuje zaledwie 1zł za godzinę.

Na miejscu można skorzystać również z wypożyczalni łyżew, która kosztuje: 8 złotych. Dla grup przedszkolnych/szkolnych od pn-pt w godzinach 09:00-16:00 kwota wypożyczenia to 6 złotych za godzinę.

Tymczasem we wtorek w godzinach 16-19 zapraszamy wszystkich na mikołajkową imprezę. Elfy z Mikołajem, z łyżwami na nogach, przeprowadzą szereg zabaw i konkursów. Program zawiera w sobie bloki ruchowe ze specjalnie dobraną i wyselekcjonowaną muzyką. Do utworów stworzona została choreografia spójna z fabułą, która jest prosta, a zarazem interesująca dla dzieci. 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE