toggle menu

Ostatni weekend na lodowisku Arkonki

To ostatnia okazja by poszaleć w tym sezonie na najbardziej urokliwym lodowisku w Szczecinie – na Arkonce. W niedzielę po godzinie 21 rozpocznie się rozmrażanie tafli.

Na Arkonce dobiega końca kolejny zimowy sezon. Niedziela będzie ostatnim dniem, kiedy będzie można poślizgać się na lodowej tafli. Po godzinie 21, po wyjściu ostatniego gościa, rozpocznie się jej rozmrażanie. Agregaty wtedy zostaną wyłączone. W poniedziałek natomiast nie spotkamy już kasjerów, zmienią się również godziny otwarcia obiektu. Będzie czynny w godzinach 10-18. W tym czasie można oddać się spacerom, skorzystać z najtańszych w mieście kortów do tenisa (15zł za godzinę), kortów do badmintona (5złotych za godzinę), pobawić się z dziećmi na placu zabaw, poćwiczyć na siłowni pod chmurką, urządzić grilla przy specjalnie przygotowanych miejscach do grillowania czy pograć na jednym z boisk w siatkówkę plażową.

Po rozmrożeniu tafli, które potrwa kilka tygodni, zdemontowane zostaną bandy lodowiska. W międzyczasie przygotowywany będzie skatepark. Urządzenia do jazdy na rolkach oraz deskorolkach poddane zostaną przeglądom a następnie ustawione na swoich miejscach.

Lodowisko jest czynne do niedzieli w godzinach 9-21. Ponownie zapraszamy w grudniu. 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE