toggle menu

Czas na lodowisko

Tak, jak co roku w listopadzie rozpoczęły się intensywne przygotowanie do uruchomienia lodowiska na Szczecińskiej Majorce. Oznacza to, że do przełomu marca i kwietnia nie będzie możliwości korzystania z urządzeń dla skateowców.

Zostaną zdemontowane i zabezpieczone na zimę. W ich miejsce pojawi się niebawem tafla lodowiska ogrodzona bandami.
Na miejsce zwożone są właśnie bandy. Jednocześnie raz jeszcze sprawdzane są wszystkie urządzenia chłodzące i instalacja. Po ich ustawieniu rozpocznie się proces napuszczania wody oraz jej mrożenia. Dookoła na drzewach rozbłysną świąteczne światła.

Od tego sezonu goście lodowiska będą mogli skorzystać z prostszego wejścia. Główne bramki wejściowe zostaną zamknięte. Na teren obiektu dostaniemy się tą co zwykle, znajdującą się przy głównej alejce – w pobliżu parkingu. Wyłożona została przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych polbrukiem.

Wejście na kompleks – na bilet spacerowy – pozostanie darmowy. By dostać się jednak na taflę trzeba będzie zapłacić tak, jak w roku ubiegłym. Cennik nie ulega zmianie. Bilet ulgowy dla uczniów, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów – po okazaniu ważnej legitymacji to koszt 8 złotych. Za bilet normalny zapłacimy 12 złotych. Karnety kosztują odpowiednio 60 złotych (600 min) ulgowy oraz 100 złotych normalny (600 min). Opłata za wynajęcie szafki 2 zł. Kaucja za wydanie karnetu to kwota 15 złotych, którą można zwrócić z paragonem na koniec sezonu. Dostępny jest także parking, który kosztuje zaledwie 1zł za godzinę.

Na miejscu dostępna będzie wypożyczalnia łyżew. Lodowisko będzie czynne 7 dni w tygodniu od 1 grudnia do 25 lutego.

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE