toggle menu

Rozpoczynamy sezon letni 2024

 Od 1 czerwca 2024 r.  zapraszamy do zabawy w basenach Kompleksu Rekreacyjnego Arkonka.

Baseny na Arkonce otwieramy 1 czerwca o godzinie 10:00. Będzie można w nich szaleć: w czerwcu i w lipcu od poniedziałku do czwartku do godziny 19:00, a w weekendy do 20:00. W sierpniu przez cały tydzień pobawimy się  do 19:00... i tak aż do 1 września.

Cennik biletów:

- Dzieci do 6 - go. roku życia , osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem na teren kompleksu wejdą bezpłatnie.

- Bilet ulgowy kosztuje 12,00 zł i do zakupu biletu ulgowego, po okazaniu ważnej legitymacji, uprawnieni są uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści

- Bilet normalny kosztuje 24,00 zł.

Obowiązują również zniżki w ramach Szczecińskiej Karty Rodzinnej i Karty Seniora.

Zachęcamy do zakupu karnetów gdzie karnet ulgowy na 10 wejść kosztuje 108,00zł a karnet normalny na 10 wejść to koszt 216,00zł. - i karnetami wchodzimy na obiekt bez kolejki do kas - odbijając wejście na kolowrotku lub u pracownika Ochrony skanerem.

W kasach jest możliwość płatności kartą i gotówką.

Chcąc ułatwić sobie sprawę, bilety na Arkonkę można kupić przy pomocy aplikacji Mobilna Karta Miejska Szczecin. Ominiemy w ten sposób ewentualną kolejkę do kasy. Bilet elektroniczny należy pokazać pracownikowi ochrony  przy furtce. 

NOWOŚĆ! Aby było jeszcze wygodniej, od tego roku bilety w aplikacji można kupić na dowolny termin w całym sezonie, a nie tak jak było wcześniej, tylko na trzy najbliższe dni. Wprowadzone zostały również elektroniczne karnety. 

Zachęcamy by przyjeżdżać także rowerami. Na terenie kompleksu dostępnych jest ponad 100 stojaków na rowery. Rowerzyści mogą korzystać  z dwóch stacji naprawy jednośladów IBOMBO PRS-LV2. Jedna znajduje się na obiekcie przy kasach głównych przy stojakach rowerowych, druga na parkingu przy szlabanie wyjazdowym.

Jeśli ktoś nie ma ochoty na szaleństwa w basenie – zapraszamy na korty: tenisowe i do badmintona.  Godzina gry kosztuje zaledwie 20,00 złotych, za godzinę gry badmintona zapłacimy 7,00złotych.

Dostępnych jest także mnóstwo innych atrakcji: skatepark, miejsca do grillowania, wielki plac zabaw dla dzieci, siłownia pod chmurką, stoły do gry w szachy czy boiska do plażowej piłki siatkowej.

 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE