toggle menu

Bilety na Arkonkę oraz kąpieliska miejskie Dąbie, Dziewoklicz, Głębokie kupimy przez internet oferta od 2019 roku

 Bilety wstępu na Arkonkę oraz na wszystkiego trzy kąpieliska  można kupić przez Internet. 

Bilety do kas kupimy poprzez aplikację Mobilna Karta Miejska Szczecin. Ta sama aplikacja obsługuję już zakup biletów wjazdu na Cmentarz Centralny czy biletów komunikacji miejskiej. 

Bilety na Arkonkę będzie można kupić od 1 czerwca, na wszystkie pozostałe kąpieliska od 15 czerwca. Bilet kupimy maksymalnie trzy dni wcześniej.

W danym dniu, na każdy obiekt, określona będzie pula biletów, którą można nabyć przez aplikacje. Ograniczenie wynika z faktu, że każde kąpielisko oraz Arkonka mają poziom maksymalnej frekwencji, co spowodowane jest względami bezpieczeństwa.

Pracownicy obsługujący kąpieliska wyposażeni zostaną w urządzenia do odczytywania zakupionych kodów QR. W przypadku Arkonki, na bilet online, będzie można dostać się dwoma przejściami: przy wejściu głównym (w godzinach funkcjonowania obiektu 10-20) oraz przy wejściu od parkingu (w godzinach 10-14). Osoby kontrolujące QR równolegle sprawdzały będą, czy osoba rzeczywiście uprawniona jest do ewentualnej zniżki. Mogą poprosić o okazanie dokumentów.

Bilety zakupione zarówno w kasie, jak i w aplikacji, będą jednorazowego użytku. Na urządzeniu sprawdzającym wyświetlał się będzie komunikat o wykorzystaniu możliwości wejścia. 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE