toggle menu

112 000 osób na Szczecińskiej Majorce

Za nami bez wątpienia najtrudniejszy sezon kąpielowy na Arkonce. Szczecińską Majorkę odwiedziło ponad 112 tysięcy osób. W związku z potencjalnym zagrożeniem koronawirusem na teren obiektu mogło wejść przez ostatnie tygodnie jednocześnie  3750 osób, jeszcze wcześniej tylko 2500. Ograniczenia miały związek z zagwarantowaniem bezpieczeństwa wszystkich użytkowników.

Od poniedziałku nie ma już możliwości kąpieli w basenach Szczecińskiej Majorki. Zostały wyłączone z użytkowania. Nie oznacza to jednak, że obiekt został zamknięty. Wstęp na niego jest teraz bezpłatny. Arkonka czynna jest w godzinach 10-20. Wciąż można korzystać ze skateparku, siłowni pod chmurką, placów zabaw, miejsc do grillowania czy boisk do plażowej piłki siatkowej. Na terenie kompleksu basenowo-rekreacyjnego znajdziemy także korty do badmintona, gdzie wynajęcie na godzinę kosztuje 5 złotych oraz korty do tenisa ziemnego w cenie 15 złotych za godzinę.

Do 6 września potrwa natomiast sezon na szczecińskich kąpieliskach. Ratownicy wciąż pilnują bezpieczeństwa na Dziewokliczu oraz na Głębokim.

 

 

 

 

Regulamin kompleksu "Arkonka" Projekt i wykonanie SO FINE